Kim jesteśmy

To my!

Agata Psiuk – Prezeska i współzałożycielka Fundacji. W Siódmym Zmyśle zajmuje się koordynacją projektów, produkcją audiodeskrypcji i napisów i kontrolą jakości. Siedzi mocno w administracji i sprawach finansowo-rozliczeniowych. Taki trochę człowiek-orkiestra. Kiedy tylko może, pracuje zdalnie z Pomorza, które kocha tak mocno jak pracę w 7z (i kilka innych rzeczy).

Szczupła blonynka, o długich prostych włosach. Ma duże oczy podkreślone czarną kredką.

Alicja Maciejewska – Wiceprezeska Fundacji zajmuje się tworzeniem audiodeskrypcji i prowadzeniem projektów. Prężnie działa w projekcie ADAPTER, gdzie pisze filmowe audiodeskrypcje i audiowstępy. Zajmuje się też prowadzeniem social mediów. Znana z wykonywania powierzonych jej zadań z prędkością huraganu. Prywatnie miłośniczka rowerowych podróży i mody retro.

Szatynka o kręconych włosach i szarych oczach. Uśmiecha się delikatnie.

Dr Anna Jankowska – współzałożycielka fundacji i jej pierwsza prezeska, obecnie odpowiada za badania, rozwój i innowacje oraz wspiera merytorycznie. Dostępnością zajmuje się od 2006 r. w teorii, a od 2010 r. w praktyce. Na Uniwersytecie Jagiellońskim obroniła o audiodeskrypcji doktorat. Od tego czasu prowadziła badania nad audiodeskrypcją na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie, a obecnie na Uniwersytecie Antwerpskim. Eksperymentuje z różnymi podejściami w AD i prowadzi badania z jej uczestnikami. Występuje na konferencjach, szkoli. A po pracy wędruje po górach i dolinach oraz popija earl greya.

Brunetka o prostych włosach okalajacych twarz. Nosi okulary w zielonych oprawkach.