Pozostańmy w kontakcie!

Planujesz wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnościami? Szukasz osób, które przygotują dla Ciebie materiały audiowizualne w dostępny sposób? Skonsultuj się z nami!

Adres korespondencyjny:

Wróblewskiego 41a/15 41-106 Siemianowice Śląskie

Napisz do nas!

Wiadomość wysłana

Wystąpił błąd podczas wysyłki

Poznaj naszą ofertę.

Obrazek przedstawiający kobietę pokazującą gesty rękami

Udostępniamy multimedia (AD, PJM, napisy)

Kompleksowo opracowujemy profesjonalną audiodeskrypcję filmową, teatralną oraz do obiektów sztuki. Tworzymy napisy dla niesłyszących do wszelkich produkcji audiowizualnych a także tłumaczymy na Polski Język Migowy, zarówno materiały multimedialne jak i na żywo.

Obrazek przedstawiający grupę siedzących osób

Organizujemy dostępne wydarzenia

Pomagamy i doradzamy w organizacji wydarzeń kulturalnych dostępnych dla osób z niepełnosprawnością sensoryczną. Pośredniczymy w kontakcie z odbiorcami i organizujemy widownię, znajdujemy najlepsze rozwiązania łączące spełnienie potrzeb odbiorców i możliwości organizatorów.

Obrazek przedstawiający dłonie nałożone na siebie

Szkolimy z dostępności

Oferujemy szeroko rozumiane konsultacje ekspertów w zakresie dostępności. Mamy wieloletnie doświadczenie praktyczne poparte solidnym przygotowaniem akademickim. Udzielamy konsultacji w zakresie przygotowania skryptów audiodeskrypcji, napisów dla niesłyszących lub PJM, kontroli jakości i organizacji dostępnych wydarzeń kulturalnych. Zajmujemy się organizacją szkoleń zarówno dla audiodeskryptorów i redaktorów napisów. Prowadzimy także szkolenia z dostępności multimediów dla instytucji kultury.