Uroczysta gala projektu Udostępnij się!

Avatar użytkownika Aleksandra Głowacka

Autor wpisu - Aleksandra Głowacka

Czas potrzebny na przeczytanie artykułu - 2 min

Ambasadorowie i eksperci siedzą przy stole konferencyjnym. W tle wideokonferencja na ekranie ściennym. Po prawej kamerzysta.

Dnia 15 lutego 2022 roku odbyła się uroczysta gala podsumowująca projekt Udostepnij się! Zarówno cześć oficjalna wydarzenia jak i towarzyszący jej poczęstunek miały miejsce w przestrzeni Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK przy ul. Lipowej 4.
Główną organizatorką i prowadzącą galę była nasza Wiceprezeska Alicja Maciejewska. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi nasi wspaniali Ambasadorowie projektu, eksperci zajmujący się dostępnością kultury oraz pracownicy innych fundacji działających na rzecz dostępności.

 

Podziękowania

Ogromnie miło nam było spotkać się w tak zacnym gronie, podsumować miniony rok projektu, snuć plany na przyszłość i rozmawiać o dostępności.
Serdecznie dziękujemy naszym Ambasadorom i Ekspertom za podzielenie się swoją wiedzą i udział w żywej dyskusji. Dziękujemy MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie / Museum of Contemporary Art za udostępnienie sali i przygotowanie poczęstunku.

Ogromnie było nam miło, że pan Maciej Zagórski, prezes grupy OCHO i mecenas Fundacja Siódmy Zmysł zaszczycił nas swoją obecnością i krótkim wykładem. Bardzo dziękujemy.

Dziękujemy przyjaciołom z innych fundacji i partnerom projektu: Małopolski Instytut Kultury i Fundacja Katarynka i przedstawicielom krakowskich instytucji kultury oraz wszystkim uczestnikom spotkania za wyjątkowo spędzony czas.

 

Na białej tablicy plansza z planem gali. W tle uczestnicy siedzą na sali.

Przypominamy ramowy plan wydarzenia:

14:00 – oficjalne otwarcie gali.
14:05 – podsumowanie pierwszego roku działania portalu Udostępnij się!
14:15 – prelekcja koordynatora zespołu Ambasadorów, podziękowania
14:25 – prelekcja gościa specjalnego Macieja Zagórskiego, prezesa grupy medycznej OCHO i mecenas Fundacji Siódmy Zmysł
14:35 – Debata ekspertów ds. dostępności z Ambasadorami projektu pt “Jak zaangażować osoby z niepełnosprawnością do współtworzenia dostępnej oferty kulturalnej”
15:10 – Q&A z publicznością
15:25 – Oficjalne zakończenie gali
15:30 – Poczęstunek, część nieoficjalna

Ambasadorowie stoją przed publicznością. W rękach mają drobne podarunki. Po lewej wiceprezeska przemawia do mikrofonu. W tle po prawej tłumaczka języka migowego.
Wejście do sali audiowizualnej w MOCAKu. Przed drzwiami stoi rozwijany banner projektu Udostępnij się!